
Nízky elektrický odpor a vysoká tepelná vodivosť, rovnomerné zahrievanie, nízka spotreba energie.
Vynikajúca odolnosť proti tepelným šokom a odolnosť proti oxidácii, stabilná pri 2 000 - 3 000 stupňoch, bez praskania / odlupovania.
Vysoká hustota, vysoká mechanická pevnosť (ohyb/tlak), kompaktná štruktúra, jednoduchá manipulácia.
Dobrá chemická inertnosť, odolná voči korózii voči troske, dlhá životnosť.
Štandardné veľkosti:Ø75–700 mm, dĺžka 1000–2700 mm, so zúženými bradavkami; k dispozícii obrábanie na mieru.
| stupňa | Priemer (mm) | Prúdová hustota (A/cm²) | Menovitý prúd (A) | Rozsah výkonu (kVA) | Odpor (μΩ·m, max.) | Objemová hustota (g/cm³, min) | Pevnosť v ohybe (MPa, min) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RP (regulárny výkon) | 100 | <17 | 1,500–2,400 | 50–120 | 8.0 | 1.65 | 8.5 |
| RP | 200 | <17 | 4,000–6,000 | 200–400 | 8.0 | 1.65 | 8.5 |
| HP (vysoký výkon) | 300 | 18–24 | 15,000–22,000 | 800–1,500 | 6.5 | 1.70 | 11.0 |
| HP | 400 | 18–24 | 22,000–32,000 | 1,500–2,800 | 6.5 | 1.70 | 11.0 |
| UHP (Ultra-High Power) | 500 | >25 | 35,000–50,000 | 3,000–5,000 | 5.5 | 1.75 | 14.0 |
| UHP | 600 | >25 | 50,000–70,000 | 4,500–7,500 | 5.5 | 1.75 | 14.0 |
| UHP | 700 | >25 | 68,000–95,000 | 7,000–10,000 | 5.5 | 1.75 | 14.0 |

Výroba ocele v elektrickej oblúkovej peci (hlavná aplikácia)
Zladené s elektrickou oblúkovou pecou (EAF) a panvovou rafinačnou pecou (LRF):
RP (regulárny výkon): Pre malé a stredné-oblúkové pece a prerušovanú výrobu, používa sa na bežnú uhlíkovú oceľ a stavebnú oceľ.
HP (vysoký výkon): Pre stredne-veľké oceliarne a kontinuálne výrobné linky, aplikované na -kvalitnú uhlíkovú oceľ a nízko{2}}legovanú oceľ.
UHP (Ultra-vysoký výkon): Pre veľké-moderné automatické oblúkové pece, ktoré sa používajú na nehrdzavejúcu oceľ, špeciálnu legovanú oceľ a-kvalitné výrobky z ocele, podporujúce 24-hodinovú prevádzku pri plnom zaťažení.
LRF vo všeobecnosti používa elektródy HP / UHP na čistenie roztavenej ocele a nastavenie teploty.
Tavenie ferozliatin a kremíkových kovov (ponorná oblúková pec)
Použitím vysoko{0}}výkonných integrovaných kĺbov môže séria CRA zvýšiť tempo o 25 % a produktivita môže dosiahnuť nový vrchol; Algoritmus na potlačenie vibrácií je vylepšený, aby sa dosiahol dobrý účinok proti otrasom; Algoritmus kompenzácie DH s plným{3}}parametrom a algoritmus TrueMotion sú podporované a absolútna zmena polohy je 0 ~ a presnosť polohovania 0 ~ mm. zakrivený pohyb je presný a stabilný.

Všeobecné výhody (všetky stupne)
Vynikajúca elektrická vodivosť a úspora energieNízky elektrický odpor zaisťuje stabilný prenos veľkého prúdu a rovnomerné spaľovanie oblúka, čím sa účinne znižuje spotreba energie a výrobné náklady.
Odolnosť voči vysokým teplotám a teplotným šokomDlhodobá-služba pri vysokej teplote 2 000 až 3 000 stupňov. Nepraská, neláme sa ani sa neodlupuje pri rýchlych zmenách teploty, vhodné pre pece s častým štartovaním-zastavovaním.
Vysoká mechanická pevnosť a dlhá životnosťHustá štruktúra, nízka pórovitosť, dobrá kompresia a pevnosť v ohybe, nie je ľahké zlomiť počas inštalácie a prevádzky. Vynikajúca odolnosť proti oxidácii a odolnosť proti korózii trosky znižujú spotrebu elektród a prestoje.
Stabilné chemické vlastnostiInertné pri vysokej teplote, žiadna chemická reakcia s roztavenou oceľou, troskou a kvapalinou z neželezných{0}}kovov, aby bola zaručená čistota hotových produktov.


Diferenciálne výhody rôznych tried
1. RP (Regular Power) grafitová elektróda
Vlastnosti:Najlepší nákladový výkon, nízke obstarávacie náklady. Základný výkon plne spĺňa požiadavky na nízku-záťaž a prerušovanú produkciu.
Vhodné pre: Malé a stredné továrne, nízku výrobnú kapacitu a neprerušovanú{0}}prevádzku.
2. HP (vysokovýkonná) grafitová elektróda
Vlastnosti: Nižší odpor, vyššia prúdová zaťažiteľnosť a lepšia tepelná stabilita ako RP. Podporuje dlhodobú-pretržitú prevádzku pri vysokom{2}}záťaži s nižšou celkovou spotrebou, vyvážením výkonu a nákladov.
Vhodné pre: Stredne{0}}veľké podniky a nepretržité výrobné linky.
Diferenciálne výhody rôznych tried
3. UHP (Ultra-vysokovýkonná) grafitová elektróda
Vlastnosti: Fyzikálny a chemický výkon najvyššej{0}}úrovne, vysoká prúdová hustota a maximálna vodivosť. Vynikajúca schopnosť proti-trhaniu, anti{3}}oxidácii a -tepelným šokom s minimálnou spotrebou. Ideálne pre 24-hodinovú produkciu s plným{8}}záťažom a vysokým výkonom.
Vhodné pre: veľké-podniky, špičkové{1}}taviace linky a-vysokokapacitné pracovné podmienky.

Po rokoch vývoja, na základe rozšírenej expresnej doručovacej siete spoločnosti pokrývajúcej krajinu a hlavné krajiny a regióny po celom svete, poskytujeme zákazníkom integrované riešenia dodávateľského reťazca prostredníctvom obstarávania, výroby, obehu, predaja a po{0}}predaji.

Populárne Tagy: továreň na grafitové elektródy Čína, Čína továreň na grafitové elektródy Čína výrobcovia, dodávatelia, továreň, 2-dielna grafitová forma, Hliníková lisovaná forma, antioxidačný zvárací grafitový blok, grafitová forma na mince, grafitová forma na srdce, zinková odlievacia forma